SAĞLIK SİGORTALARI       |      HAYAT / BİREYSEL EMEKLİLİK SİGORTALARI       |      OTOMOBİL SİGORTALARI        |         EV SİGORTALARI         |           SORUMLULUK SİGORTALARI         |        İŞYERİ SİGORTALARI          |    SEYAHAT ve YAT SİGORTALARI        |    
Limitsiz Sağlık

LİMİTSİZ SAĞLIK

Allianz'la güç yanınızda!

Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 20 yılı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda.

Sağlıklarını hiçbir limitle sınırlandırmadan korumak isteyenler için bir sigorta: Limitsiz Sağlık Sigortası.

Allianz ile Limitsiz Güvence!

Ayakta ve Yatarak Tedavi giderleriniz için Allianz, geniş Anlaşmalı Sağlık Kurum ağıyla hizmetinizde...

Allianz, Anlaşmalı Sağlık Kurumları'mızdaki sağlık harcamalarınızı takip eder ve sizin adınıza öder.

Üstelik Muayene, Röntgen, Laboratuvar, İlaç, Fizik Tedavi, İleri Tanı Yöntemleri gibi alt teminatlar ve Çocukluk Çağı Aşı Harcamaları da dahil. Üniversite hastanelerinde oluşabilecek sağlık giderlerimizin tamamı da Allianz güvencesindedir.

Hamilelik ve Doğum Teminatını tercih etmeniz durumunda, anlaşmalı olduğumuz ülkemizin seçkin sağlık kurumlarında, bu teminata limitsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Ayrıca, Ferdi Kaza ve Hayat teminatlarıyla da Allianz, ailenizin yanında.

Acil Yardım Hizmeti Allianz, hayati tehlike gösteren acil durumlarda 444 45 46 Allianz Çözüm Hattı ile hizmetinizde. Karayoluyla ulaşımın mümkün olmadığı durumlarda, Hava Ambulansı Asistans Hizmetiyle de 365 gün ve 24 saat yanınızda...

Sağlık Tarama (Check-up) Hizmeti Anlaşmalı check-up merkezlerimizde, çeşitli panel seçenekleriyle yılda bir defa yaptırabileceğiniz Sağlık Tarama Hizmeti ile daha güvendesiniz.

Kontrol Mamografi ve PSA (Prostat Spesific Antijen) Tarama Hizmeti
40 yaş ve üzeri bayanlar için Mamografi; baylar için PSA tarama hizmetleri sayesinde Allianz sigortalıları erken tanıyla kötü sürprizlere meydan okuyor.

Allianz Bebeklerine Ömür Boyu Yenileme Güvencesi Hediyemiz... Allianz poliçesiyle hayata "merhaba" diyen bebeklerimize, anne ve babalarından önce Ömür Boyu Yenileme güvencesi imkanı sunarak "Ailemize hoş geldin" diyoruz.

Vergi Avantajıyla Daha da Ekonomik Ücretli veya beyana tabi vergi mükellefiyseniz, Gelir Vergisi Kanunu gereğince ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirerek daha ilk günden kazançlısınız.

Yenilemede Kesintisiz Hizmet Allianz, ilk poliçe dönemi sonu değerlendirmesine bağlı olarak 3 yıl daha "Otomatik Yenileme Güvencesi", 4. yılın sonundaki değerlendirmeyle de "Ömür Boyu Yenileme Güvencesi" ile kesintisiz hizmet sunmayı taahhüt ediyor.

Üstelik yaş sınırı ve hasar prim oranına bağlı olmaksızın...

Yurtdışı Danışma ve Doğrudan Ödeme

- Danışma

Yurtdışına yatarak tedavi için gitmek istediğinizde veya yurtdışında iken,teminat kapsamındaki yatarak tedavinizi en iyi koşullarla hangi ülkede/hastanede görebileceğinizi ücretsiz olarak öğrenip rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz

- Doğrudan ödeme
Teminat limitiniz dahilinde yatarak tedavi masraflarınızın Allianz tarafından doğrudan ilgili hastaneye ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Allianz 3D yetkilileri; dünyanın hemen hemen tüm ülkelerindeki yüzlerce seçkin sağlık kuruluşunda, sizleri ülkenizdeki kadar güvende hissettirmek için, 24 saat size sadece bir telefon uzaklığında olacaklardır.

Yurtdışı hastane ve doktor faturaları, her ülkede uygulanan fiyat standartlarını bilen Allianz 3D yetkili doktorlarınca kontrol edilerek, teminat limitinizin gereksiz yere kullanılmasını da önlenebilecektir.

İndirimlerle Daha Ekonomik Prim Avantajları Tüm planların yenilemelerinde, sağlık priminin %50'sine kadar harcama oluşsa bile %45'e varan hasarsızlık indirimleri, aile poliçelerine uygulanan %10'a varan indirimler ve tercih edilen anlaşmalı kurum ağına göre %20'ye varan indirim avantajlarıyla...

Yarınlarınız için, sevdikleriniz ve sizin için...

Not:Yukarıda yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamına ilişkin detaylı bilgi için poliçenize ait genel ve özel şartlara bakınız. 

 

© Copyright  2009 - Tüm hakları Allianz A.Ş.'ye aittir.

 

DUYURULARIMIZ

ALP SIGORTA olarak bugüne kadar oldugu gibi ilkemiz siz degerli müsterilerimizin güven ve talepleri dogrultusunda kalite ve uygun ürün teklifi ile sizlerin hizmetinde olacaktır.

GÜNCEL LİNKLER

 
 


Tüm hakları saklıdır. © Alpsigorta.com